E-shop

 

 

Kontakt

African Gem

 

Monika Rousová

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Praha-východ

 

facebook.com/rousova.monika

tel.: 730 541 545

 

 

Volná ježčata

Všechna ježčátka, co tu vidíte, jsou nejprve nabídnuta zájemcům, co u nás mají rezervace. Pokud máte o nějakého ježečka zájem, prosím napište mi na email. Nyní nemohu říci, zda nějaký bude volný.

 

Vzhledem ke kapacitě webu a pracnosti vkládání fotek na web, dávám od každého ježečka jen dvě fotky. Zájemci, který ježek vás upoutá, pošlu fotek více na email :-)

Pro zvětšení fotky rozklikněte.

 

ještě vkládám pár fotek takříkajíc z natáčení (focení :-) ) mladší dvouletá dcera je evidentně budoucí ježkařka po mamince :-D a pomáhá při socializaci ježčátek Je prostě úžasná a ta láska k nim je vidět :-)

(omlouvám se, ale fotky mi nějak nejdou otočit)

IMG_0594IMG_0591_MG_8443_MG_0046_MG_0023_MG_0038_MG_8435

 

 

Vrh B3

AFG Poppy x PKH Frodo

25.9.2017

narozeno 6 mláďat, všechna odchována

 

 

AFG Blue Beryl

samec

_MG_2771_MG_2605

 

 

AFG Bulbasaur

samec

_MG_2725_MG_2692

 

 

AFG Beedrill

samec

_MG_2791_MG_2839

 

 

AFG Black Opal

samec

_MG_2846_MG_2869

 

 

AFG Bambi

samec

_MG_2934_MG_2938

 

 

 

 

 

 

 

 


Proč právě od nás?

 

můžete se podívat na recenze na naší CHS African Gem od nových majitelů zde

 

 

Podmínky prodeje

 

-Všechny naše ježečky a ježčátka milujeme a chováme a též odchováváme s maximální péčí. Krmíme především hmyzem a superprémiovými granulemy. Ubikace uklízíme ráno popř. i večer při krmení, takže jsou stále v čistu (tím se i naučí hygieně a většinou začnou chodit na jedno místo). Všechna ježčátka jsou brána každý den do ruky a než  jim budete moci dávat lásku vy, my je vymazlíme :-) . S novými majiteli jsme i nadále v kontaktu a rádi se vším poradíme.

 

-Všechna ježčátka od nás odcházejí po veterinární kontrole, vyšetření trusu na parazity, se zdravotní knížkou (očkovací průkaz) kde je vše zaznamenané, průkazem původu, kopií chovatelského kodexu, průvodce péčí o ježka a krmivem, na které jsou zvyklá cca na 14 dní + dárek  (viz foto balíčku pro každého ježka na cestu) Průkaz původu začínám vyřizovat přibližně ve věku 7 týdnů, kdy je více viditelné jakou barvu bude ježek mít v dospělosti. Je tedy vydán KCHJ až po prodeji a je zasílán poštou doporučeně k vám domů.

 

-Umísťujeme ježčata, která jsou 100% zdravá, bez všech známých genetických, vrozených a infekčních onemocnění. Pokud se s Vaším ježkem stane něco do věku 6 měsíců, na základě pitevní zprávy od veterináře, která potvrdí, že problém se u zvířete vyskytl již v době nákupu, nahradíme jej jiným zvířetem ve stejné hodnotě. Vyhrazujeme si opakování veterinárního vyšetření/pitvy (na naše náklady). Záruka nezahrnuje zdravotní problémy zvířete v důsledku nedbalosti, nehod a léčitelné nemoci. Za zdraví neručíme v případě, že ježek žil nebo cestoval při teplotách, které nebyly v rozmezí 22-27°C a nebyl krmen hmyzem minimálně 3x týdně. Záruka se rovněž nevztahuje na ucpání trávicího traktu nebo střevní potíže způsobené krmením zmrazeného nebo sušeného hmyzu, potíže způsobené požitím terarijní dekorace (nebo jiných pro ježky nepoživatelných látek), alergie a související zdravotní stav, zlomeniny, vnitřní zranění a nemoci způsobené nedbalostí nového vlastníka. Nejsme zodpovědni za veškeré náklady vzniklé v průběhu léčby ježka. Náš chov je prostý WHS.

 

-Zálohu (cca 40% s ceny ježka) požadujeme uhradit v dohodnutém termínu, jinak rezervace zaniká. Pokud z nějakého důvodu nebudeme moci ježka dodat, zálohu Vám vrátíme, nebo dodáme zvíře z dalšího vrhu. Pokud si v dohodnutém termínu ježka nevyzvednete, záloha propadá a ježek je nabídnut k novému prodeji. 

 

-Do ZOO obchodů a překupníkům ježky neprodáváme.

 

-Rozhodnutí pořídit ježka nesmí být impulsivní. Pokud z nějakého důvodu nejste schopni pečovat o svého ježka, vezmeme si jej zpět a budeme se o něj starat a nebo mu najdeme nový domov, za vrácené zvíře však neposkytujeme finanční náhradu. Nepřipadá v úvahu přeprodej našich odchovů jiným majitelům! Pouze po dohodě a osobním jednání s mým svolením.

 

-Taktéž si vyhrazujeme právo pro výběr nového majitele. Může se stát, že bude nějaký zájemce odmítnout, např. kvůli špatné komunikaci, nedodržení úmluvy, negativní zkušenosti z předchozí komunikace, na základě záporných referencí... Opravdu mi jde o to, aby se ježek dostal do dobrých rukou!

 

Koupí ježka souhlasíte s podmínkami prodeje.

 

Co to znamená?

 

VOLNÝ - je volný k dispozici a můžete si ježečka rezervovat

 

PŘEDBĚŽNÁ REZERVACE - záloha zatím není uhrazena a nový majitel si může výběr ještě rozmyslet

 

ZÁVAZNÁ REZERVACE - byla zaplacena záloha a ježeček volný už pravděpodobně nebude